61. V horách
Autor: Gustav Porš
(1888 Chrudim - 1955 Pardubice)
Signováno vlevo dole, konzultováno a potvrzeno PhDr. Michaelem Zachařem. nově rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 50 cm
Konec dražby: 19.07.2021 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč