30. Na rozcestí
Autor: Karel Minář
(1901 Kroměříž - 1973 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1926
Šířka: 38 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 34 x 43 cm
Konec dražby: 15.11.2021 19:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč