207. Přes Karlův most na Pražský hrad
Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)
Signováno vpravo dole, číslováno 36/150
Technika: litografie
Rámování: volný list 57 x 42 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.02.2022 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč