95. Pohled na Hořice
Autor: Bohuslav Tůma
(1909 Hořice - 2004 Hořice)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 81 cm, výška: 66 cm, rámování: 81 x 97 cm
Konec dražby: 10.11.2022 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč