24. Horská krajina
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 40 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč