24. J. K. - Zátiší
monogramováno, datováno vpravo nahoře, na reversu fragment autorského štítku
Technika: olej na kartonu, datace: 1962
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 63x73,5cm
Konec dražby: 17.04.2019 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč