24. Karel Rašek
Pasák ovcí - olej na plátně, Pasák ovcí, signováno PD K. Rašek, rozměr 86 x 66, rám 93 x 74 cm
Konec dražby: 25.01.2016 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč