24. Lange Adolf *1950

olej na plátně, Akt, 38x51, rámováno 52x62cm, rám poškozen

Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč