24. Lange Adolf *1950
olej na plátně, Akt, 38x51, rámováno 52x62cm, rám poškozen
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč