24. Na břehu
signováno vlevo dole
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 51 x 65 cm
Konec dražby: 18.09.2019 19:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč