24. Obrazové hodiny z Paříže

francouzské rámové hodiny s obrazem, olej na plátně s motivem krajiny s věží, ve které je umístěn smaltovaný ciferník hodin, uvnitž dřevěné hodinové skříně jsou fragmenty originálních štítků z Paříže, na jednom místě protržené plátno
Šířka: 80 cm, výška: 64 cm, hloubka: 18 cm, rámování: 80 x 96 cm pošk.
Stav: restaurováno

Konec dražby: 27.01.2020 20:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 10 500 Kč