Stromy v krajině

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 38 x 28 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč