24. Toman František (*1886-?)

olej na kartonu, sign zezadu, 20x28cm, rámováno 25x33cm

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč