24. Toman František (*1886-?)
olej na kartonu, sign zezadu, 20x28cm, rámováno 25x33cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč