240. Abstrakce
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 61 cm, rámování: 68 x 99 cm
Konec dražby: 14.06.2021 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč