240. Svoboda A - Lesní interier
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 72 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč