2ks školních plakátů

Autor: Zdeňek Burian
(1905 Kopřivnice - 1981 Praha)

Signováno dole v tisku
Technika: ofset
Šířka: 92 cm, výška: 62 cm, rámování: nerámováno
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.01.2024 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč