94. Zátiší
Autor: Claude Wollromm
( )
signováno vpravo nahoře, zvlňeno, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1950
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 68,5 x 83,5 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 19.07.2021 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč