Zátiší
Autor: Ivan Kostík
(1911 Užhorod - ?)
přisouzeno autorovi, na reversu napínacího rámu tužkou Kostík, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 52,5 x 63,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.08.2023 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč