Žena u balkonu
Autor: Axel Hansen
(1913 - 1976)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 26,5 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 36,5
Konec dražby: 06.02.2024 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč