Neapolské Rybářské loďky

Autor: Max Nowakowsky
(1887 - 1959)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 59 cm, výška: 49 cm, rámování: 62 x 72 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 30.11.2021 19:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč