141. Staroměstský orloj
Autor: Jaroslav Skrbek
(1888 Poniklá - 1954 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, v kameni signováno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, na zadní straně razítko: Knihkupectví U Zlatého klasu
Technika: lept, datace: 1929
Šířka: 38 cm, výška: 52 cm, rámování: 56 x 40,5 cm
Konec dražby: 29.11.2021 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč