242. Asijský font
zaskleno, rámováno
Technika: tuš
Šířka: 31 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 25 x 33,5 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 07.03.2022 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč