242. J.Krejčí - Zima
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: o cm, výška: 15 cm, rámování: 21 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 17:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč