37. Zimní krajina
Autor: P. Šimanský
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč