19. Klášter
Autor: Karel Koubek
(1896 Třebíč - 1940 Plzeň)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 18,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 40 x 30 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč