Zátiší s jablky
Autor: František Mejda
(1921 Holýšov - 1996 ?)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na revers přípisu
Technika: olej na překližce, datace: 1961
Šířka: 31,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 29 x 42
Konec dražby: 06.02.2024 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč