Jezero s břízou

Autor: Ekblom Gunnar
(1885 Köping - 1976 ?)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1917
Šířka: 46 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 X 59 cm

Konec dražby: 20.07.2021 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč