244. Hässelby strand
zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: 33 x 38 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 07.03.2022 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč