Stromy u jezera

Autor: Aron Gerle
(1830 Svalungebyn - 1930 Stockholm)

Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu datace
Technika: olej na plátně, datace: 1900
Šířka: 73,5 cm, výška: 60 cm, rámování: 71,5 x 80 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč