95. Lesní zátiší
Autor: Arno Neuman
(1887 Hořiněves - 1959 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 12 cm, výška: 15 cm, rámování: 29,5 x 24 cm
Konec dražby: 21.07.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč