245. Sešit aktů
nesignováno, uvnitř 9 kreseb
Šířka: 17 cm, výška: 17 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 15.03.2022 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč