Kytička pivoněk III.
Autor: Antonín Smažil
(1923 Bobrová - 2011 Bratislava)
signováno vpravo dole, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na kartonu, datace: 1996
Šířka: 31,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 46 x 37,5
Konec dražby: 05.02.2024 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč