Rybník v Kameničkách
Autor: Antonín Smažil
(1923 Bobrová - 2011 Bratislava)
signováno vpravo dole, rámováno, na revers štítku
Technika: olej na kartonu, datace: 1949
Šířka: 52 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 40 x 60,5
Konec dražby: 06.02.2024 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč