134. Nábřeží
Autor: Jaroslav Šefl
(1898 Obecnice - 1963 Obecnice)
signováno tužkou vpravo dole
Technika: lept
Šířka: 39,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 23.08.2023 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč