22. Pražský motiv
Autor: Karel Petrbauer
Signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 11,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 28 x 21 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 19:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč