Pláž

Autor: Napoleon Alekov
(1912 - 2002 Bulharsko)

Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: tempera
Šířka: 34 cm, výška: 24 cm, rámování: pošk. 44 x 52 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč