Venkovská sešlost

Autor: Nicolaes Bercham
(1620 Haarlem - 1683 Amsterdam)

Nesignováno, rámováno, na reversu fragment autorského štítku a popisku autora
Technika: olej na dřevě, datace: 17. století
Šířka: 27,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 30 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 02.08.2021 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč