64. Rybíček v lese
Autor: K. Voleman
signováno a datováno KV 45 vlevo, rámováno, na reversu autorské darování
Technika: olej na kartonu, datace: 1945
Šířka: 65 cm, výška: 49 cm, rámování: 65 x 80 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč