131. Červánková krajina
Autor: ? Beck
signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 76 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč