Vznešený strom
Autor: Heinz-Jürgen Menzinger
(1943 Brünn - ?)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 41 cm, rámování: 51 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 16:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč