25. Hladík František 1887-1944
olej na plátně, sign PD, peřeje, 89x67cm, rámováno 83x110cm, poškozeno mírně
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč