25. M. Cupal - Portrét muže
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 16 cm, výška: 18 cm, rámování: 30 x 28 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč