25. Nečitelná signatura
olej na kartonu, sign PD, nečitelně, 28x38cm, rámováno 38x48cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč