25. Portrét J. Berdychové
Signováno A. Volicerová Proboštová, na reversu autorský dopisek
Šířka: 65,5 cm, výška: 89 cm, rámování: 91 x 67,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:16 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 18.5.2021 20:10:35 |
1 Kč | 12.4.2021 21:11:03 |