25. Portrét J. Berdychové

Signováno A. Volicerová Proboštová, na reversu autorský dopisek
Šířka: 65,5 cm, výška: 89 cm, rámování: 91 x 67,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:16 SELČ

Dosažená cena: 201 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč18.5.2021 20:10:35
1 Kč12.4.2021 21:11:03