25. Před kavárnou
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 59,5 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 700 Kč