250. Pobřežní krajina s krávami
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 23,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 28,5 x 37,5 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 07.03.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč