Zátiší na stole - XXL Formát

Autor: Willy Hanf
(1888 Hannover - 1987 Norimberk)

Signováno vlevo dole, rámováno v masivním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 85 cm, rámování: 113 x 150 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.08.2021 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč