Lucernské jezero
Autor: Willy Hanft
(1888 Hannover - 1987 Norimberk)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 114
Konec dražby: 13.05.2024 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč