13. Zpěv
Autor: Geritt Lundens
(1622 Amsterdam - ?1686 Nizozemí)
Signováno vpravo dole, rámováno nově
Technika: olej na dřevě, datace: 17. století
Šířka: 18 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 37 x 32,5 cm
Konec dražby: 21.06.2021 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč