30. Na cestě
Autor: J. Frič
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 88 cm, výška: 65 cm, rámování: 75 x 98 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč