Muž

Autor: Karel Šafář
(1938 Rychnov nad Kněžnou - 2016)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 9 cm, výška: 12 cm, rámování: 29 x 25 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč